Licensed to Bridgewater State University
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/3/2018 05:58 PM
                  BSU vs. Babson & Norwich (2018) - 2/3/2018                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bridgewater State University-NE  'A'              1:57.44    1:58.98  
     1) Nolan, Haley B 21               2) Tobias, Adi 19                 
     3) Grant, Abbie E 21               4) Souza, Danielle M 21           
  2 Babson College-NE  'A'                            1:57.93    1:59.27  
     1) Mailly, Jordan 18               2) Rentovich, Tirza A 20          
     3) Nie, Celine 19                  4) Gowan, Nataliya 18             
  3 Norwich University-NE  'A'                        2:00.41    2:06.66  
     1) Dudley, Elaine A                2) Charbonne, Renee               
     3) Ector, Domonique Y              4) Russell, Kylee G               
  4 Bridgewater State University-NE  'B'                   NT    2:07.10  
     1) Werra, Katie N 18               2) Rogier, Katie 21               
     3) Meyrick, Jane 19                4) Foster, Rebecca 22             
  5 Babson College-NE  'B'                                 NT    2:11.06  
     1) Zhang, Luna 19                  2) Ferrara, Julia 18              
     3) Orive, Katina 21                4) Gilbert, Olivia 20             
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babson College-NE  'A'                            1:34.75    1:36.27  
     1) Luu, Kevin 18                   2) Dibbayawan, Lachlan 18         
     3) Damiecki, Alex P 20             4) Posk, Mitch P 22               
  2 Bridgewater State University-NE  'A'              1:35.96    1:37.22  
     1) Smith, Richard C 22             2) Willis, Dylon J 19             
     3) McAlear, Quinn J 19             4) Santos, Giulian 19             
  3 Babson College-NE  'B'                                 NT    1:43.33  
     1) Polakoff, Taras 18              2) Mun, Kenny 21                  
     3) Cerny, Mike A 20                4) Ojerholm, Ross 21              
  4 Norwich University-NE  'A'                        1:41.49    1:44.39  
     1) Greene, Austen K 19             2) Henderson, Dylan P             
     3) DiGiacomo, Alexander W          4) Brock, Harrison P              
  5 Bridgewater State University-NE  'B'                   NT    1:47.93  
     1) Flaherty, Sean 19               2) Snowman, Bryceon R 19          
     3) Henderson, Eric M 19            4) Medina, Max M 22               
  6 Norwich University-NE  'B'                        1:47.77    1:49.57  
     1) Clark, Joseph B                 2) Ferreira, Cameron J            
     3) Clark, Matthew W                4) Micali, William A              
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nolan, Haley B            21 #bsuswimanddive-NE  11:23.24   11:30.94  
  2 Ferrara, Julia            18 BABC-NE             12:11.78   11:53.91  
  3 Moneghan, Nicole E        20 #bsuswimanddive-NE  12:14.27   12:05.47  
  4 Gilbert, Olivia           20 BABC-NE             12:11.71   12:11.96  
  5 Shriner, Elena C          21 #wick-NE            14:14.32   14:08.54  
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucero, Jack S            20 BABC-NE             10:05.62   10:26.14  
  2 O'Brien, Connor           18 BABC-NE             10:29.46   10:34.14  
  3 Marino, Timucin M         19 #bsuswimanddive-NE  10:58.30   10:51.62  
  4 Micali, William A            #wick-NE            11:05.78   11:25.42  
  5 Whalen, Gerard M             #wick-NE            11:29.76   11:32.53  
  6 Hebert, Andrew R          21 #bsuswimanddive-NE  11:58.44   11:51.07  
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Coogan, Mackenzie L       18 #bsuswimanddive-NE   2:03.57    2:05.74  
  2 Gowan, Nataliya           18 BABC-NE              2:04.71    2:07.73  
  3 Orive, Katina             21 BABC-NE              2:10.05    2:13.23  
  4 Brennen, Amanda L         22 #bsuswimanddive-NE   2:19.28    2:13.55  
  5 Meyrick, Jane             19 #bsuswimanddive-NE   2:15.70    2:18.94  
  6 Bowen, Raeann                #wick-NE             2:35.73    2:23.64  
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucero, Jack S            20 BABC-NE              1:46.24    1:49.87  
  2 Rose, Jameson O           21 #bsuswimanddive-NE   1:50.96    1:49.90  
  3 Shover, Kaden             18 BABC-NE              1:50.37    1:51.50  
  4 Clark, Joseph B              #wick-NE             1:53.58    1:52.50  
  5 Carlson, Sam M               #wick-NE             1:52.86    1:55.09  
  6 Kershner, Adam J          21 BABC-NE              1:53.83    1:55.73  
  7 Medina, Max M             22 #bsuswimanddive-NE   2:00.43    2:01.87  
  8 Cross, Casey              18 #bsuswimanddive-NE        NT    2:23.85  
  9 Collette, Sean            21 #bsuswimanddive-NE        NT   x2:35.52  
 
Event 7  Women 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nie, Celine               19 BABC-NE                30.16      29.89  
  2 Tobias, Adi               19 #bsuswimanddive-NE     31.43      32.16  
  3 McGovern, Bridgette A     25 #bsuswimanddive-NE     32.59      32.78  
  4 Werra, Katie N            18 #bsuswimanddive-NE     31.04      34.90  
  5 Shriner, Elena C          21 #wick-NE               36.68      36.97  
  6 Ells, Elizabeth E            #wick-NE               42.12      39.43  
  7 Puma, Shea                20 #bsuswimanddive-NE     42.79     x40.82  
  8 Sterling, Katie A            #wick-NE               44.98      46.51  
 
Event 8  Men 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Richard C          22 #bsuswimanddive-NE     24.71      24.53  
  2 Luu, Kevin                18 BABC-NE                24.83      25.50  
  3 Greene, Austen K          19 #wick-NE               26.02      26.29  
  4 Polakoff, Taras           18 BABC-NE                26.10      26.30  
  5 Johnson, Naveed K            #wick-NE               28.19      28.80  
  6 McDougall, Robert J       20 #bsuswimanddive-NE        NT      29.31  
  7 Capella, Joseph           19 #bsuswimanddive-NE     30.78      31.58  
  8 Whalen, Gerard M             #wick-NE                  NT      31.87  
  9 Stringfellow, Ryan J      21 #bsuswimanddive-NE     32.43     x33.48  
 
Event 9  Women 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dudley, Elaine A             #wick-NE               35.02      34.42  
  2 Zhang, Luna               19 BABC-NE                34.04      35.53  
  3 Miskiv, Picabo P          21 #bsuswimanddive-NE        NT      36.71  
  4 Charbonne, Renee             #wick-NE               35.52      37.59  
  5 Marmion, Jennifer         20 #bsuswimanddive-NE     38.10      38.15  
  6 Kent, Haleigh M           20 #bsuswimanddive-NE     37.49      38.33  
  7 Chapman, Morgan M            #wick-NE               38.25      39.29  
  8 Costorf, Jessica          19 #bsuswimanddive-NE     40.47     x40.56  
  9 Liu, Angela A                #wick-NE               38.32     x41.28  
 
Event 10  Men 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Dylon J           19 #bsuswimanddive-NE     26.76      27.67  
  2 Dibbayawan, Lachlan       18 BABC-NE                28.29      29.45  
  3 Mun, Kenny                21 BABC-NE                28.74      29.52  
  4 Henderson, Dylan P           #wick-NE               28.72      30.25  
  5 Nejame, Louis M           19 BABC-NE                29.77      30.29  
  6 Ferreira, Cameron J          #wick-NE               31.85      30.64  
  7 Cui, Jeffery              21 BABC-NE                31.31     x31.22  
  8 Snowman, Bryceon R        19 #bsuswimanddive-NE     31.54      31.73  
  9 Hughes, Christopher C        #wick-NE                  NT      33.55  
 10 Collette, Sean            21 #bsuswimanddive-NE     33.70      35.45  
 11 Carnese, Cameron          19 #bsuswimanddive-NE     35.76     x36.56  
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mailly, Jordan            18 BABC-NE              2:20.87    2:22.23  
  2 Grant, Abbie E            21 #bsuswimanddive-NE   2:37.57    2:27.73  
  3 Damphousse, Maddie E      20 #bsuswimanddive-NE   2:39.49    2:46.81  
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Damiecki, Alex P          20 BABC-NE              1:55.73    1:56.68  
  2 Grant, Alex H             21 BABC-NE              1:59.36    2:07.59  
  3 Flaherty, Sean            19 #bsuswimanddive-NE        NT    2:07.83  
  4 Cerny, Mike A             20 BABC-NE              2:12.48    2:09.25  
  5 Marino, Timucin M         19 #bsuswimanddive-NE   2:09.93    2:11.55  
  6 DiGiacomo, Alexander W       #wick-NE             2:01.22    2:11.57  
  7 Clark, Matthew W             #wick-NE                  NT    2:14.40  
  8 Hebert, Andrew R          21 #bsuswimanddive-NE   2:21.34    2:18.96  
  9 Johnson, Naveed K            #wick-NE                  NT    2:21.86  
 10 Cross, Casey              18 #bsuswimanddive-NE        NT   x3:01.77  
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rentovich, Tirza A        20 BABC-NE                25.28      26.00  
  2 Coogan, Mackenzie L       18 #bsuswimanddive-NE     26.10      26.33  
  3 Ector, Domonique Y           #wick-NE               26.17      27.04  
  4 Souza, Danielle M         21 #bsuswimanddive-NE     26.71      27.66  
  5 Gagne, Julia              20 #bsuswimanddive-NE     28.43      28.13  
  6 Orive, Katina             21 BABC-NE                28.47      28.21  
  7 Foster, Rebecca           22 #bsuswimanddive-NE     27.48     x28.66  
  8 Zhang, Luna               19 BABC-NE                28.40      29.14  
  9 Hughes, Hannah E             #wick-NE               28.63      29.38  
 10 Spry, Alexis K               #wick-NE               29.29      29.49  
 11 McGovern, Bridgette A     25 #bsuswimanddive-NE        NT     x29.79  
 12 Chapman, Morgan M            #wick-NE                  NT     x31.34  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Posk, Mitch P             22 BABC-NE                21.46      22.06  
  2 Santos, Giulian           19 #bsuswimanddive-NE     22.42      22.46  
  3 Ojerholm, Ross            21 BABC-NE                22.46      23.49  
  4 Rose, Jameson O           21 #bsuswimanddive-NE     23.69      23.50  
  5 Brock, Harrison P            #wick-NE               22.78      24.08  
  6 Shover, Kaden             18 BABC-NE                23.15      24.10  
  7 Henderson, Dylan P           #wick-NE                  NT      24.23  
  8 Henderson, Eric M         19 #bsuswimanddive-NE        NT      25.29  
  9 Cui, Jeffery              21 BABC-NE                25.48     x27.03  
 10 Stringfellow, Ryan J      21 #bsuswimanddive-NE     27.00     x27.72  
 11 Hughes, Christopher C        #wick-NE                  NT      30.53  
 
Event 15  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amoroso, Tessa            21 BABC-NE               232.80     228.95  
  2 Weber, Abby L                #wick-NE              162.45     163.05  
  3 Russell, Kylee G             #wick-NE              223.95     137.65  
 
Event 16  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Danieli, Christopher M       #wick-NE              327.65     240.00  
  2 Belinsky, Alexander P     20 #bsuswimanddive-NE    229.30     230.45  
  3 Bowen, Alexander          21 #wick-NE              284.90     184.00  
  4 O'Connor, Benjamin        22 #bsuswimanddive-NE    176.45     145.65  
  5 Capella, Joseph           19 #bsuswimanddive-NE    129.50     133.50  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dudley, Elaine A             #wick-NE                  NT      56.19  
  2 Rentovich, Tirza A        20 BABC-NE                54.79      57.61  
  3 Gowan, Nataliya           18 BABC-NE                58.76      59.36  
  4 Coogan, Mackenzie L       18 #bsuswimanddive-NE     56.75      59.75  
  5 Russell, Kylee G             #wick-NE             1:00.98    1:00.80  
  6 Gallagher, Kaitlin M      18 #bsuswimanddive-NE   1:01.78    1:00.96  
  7 Miskiv, Picabo P          21 #bsuswimanddive-NE   1:05.13    1:01.85  
  8 Hughes, Hannah E             #wick-NE             1:04.78    1:04.18  
  9 Spry, Alexis K               #wick-NE             1:04.82   x1:07.42  
 10 Puma, Shea                20 #bsuswimanddive-NE   1:14.18   x1:13.21  
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Richard C          22 #bsuswimanddive-NE     49.94      48.74  
  2 Posk, Mitch P             22 BABC-NE                47.51      48.77  
  3 Dibbayawan, Lachlan       18 BABC-NE                48.89      50.22  
  4 McAlear, Quinn J          19 #bsuswimanddive-NE     50.24      50.81  
  5 Ojerholm, Ross            21 BABC-NE                48.37      51.13  
  6 Carlson, Sam M               #wick-NE               50.44      52.50  
  7 Henderson, Dylan P           #wick-NE               58.39      54.98  
  8 Willis, Dylon J           19 #bsuswimanddive-NE     54.01      55.11  
  9 Henderson, Eric M         19 #bsuswimanddive-NE     55.26     x55.24  
 -- Hughes, Christopher C        #wick-NE               55.14     X57.30  
 
Event 19  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mailly, Jordan            18 BABC-NE              2:13.07    2:14.68  
  2 Nolan, Haley B            21 #bsuswimanddive-NE        NT    2:19.14  
  3 Tobias, Adi               19 #bsuswimanddive-NE   2:33.10    2:31.39  
  4 McGovern, Bridgette A     25 #bsuswimanddive-NE   2:45.41    2:38.74  
  5 Bowen, Raeann                #wick-NE             2:29.82    2:39.54  
  6 Meyrick, Jane             19 #bsuswimanddive-NE        NT   x2:46.05  
  7 Sterling, Katie A            #wick-NE                  NT    3:34.37  
 
Event 20  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Polakoff, Taras           18 BABC-NE              2:01.92    2:03.61  
  2 Johnson, Naveed K            #wick-NE             2:20.44    2:08.45  
  3 Flaherty, Sean            19 #bsuswimanddive-NE   2:13.43    2:12.55  
  4 Grant, Alex H             21 BABC-NE                   NT    2:13.15  
  5 Kershner, Adam J          21 BABC-NE              2:14.23    2:13.86  
  6 Medina, Max M             22 #bsuswimanddive-NE   2:11.06    2:16.65  
  7 Clark, Joseph B              #wick-NE             2:03.25    2:20.30  
  8 Cross, Casey              18 #bsuswimanddive-NE   2:37.16    2:36.96  
 
Event 21  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zhang, Luna               19 BABC-NE              2:48.22    2:46.20  
  2 Brennen, Amanda L         22 #bsuswimanddive-NE        NT    2:46.85  
  3 Ferrara, Julia            18 BABC-NE              2:45.85    2:52.03  
  4 Gagne, Julia              20 #bsuswimanddive-NE        NT    2:57.41  
  5 Rogier, Katie             21 #bsuswimanddive-NE   3:03.14    3:03.04  
  6 Costorf, Jessica          19 #bsuswimanddive-NE   3:20.60   x3:13.95  
  7 Liu, Angela A                #wick-NE             3:14.35    3:15.10  
 
Event 22  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Dylon J           19 #bsuswimanddive-NE   2:14.53    2:16.83  
  2 Mun, Kenny                21 BABC-NE              2:21.21    2:22.84  
  3 Ferreira, Cameron J          #wick-NE             2:21.45    2:24.53  
  4 O'Brien, Connor           18 BABC-NE              2:29.23    2:33.25  
  5 Brock, Harrison P            #wick-NE             2:34.32    2:34.90  
  6 Nejame, Louis M           19 BABC-NE              2:36.66    2:36.75  
  7 Cui, Jeffery              21 BABC-NE              2:35.79   x2:38.36  
  8 McDougall, Robert J       20 #bsuswimanddive-NE        NT    2:44.78  
  9 Collette, Sean            21 #bsuswimanddive-NE   2:47.42    2:47.89  
 
Event 23  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilbert, Olivia           20 BABC-NE              5:54.31    5:50.61  
  2 Moneghan, Nicole E        20 #bsuswimanddive-NE   5:53.56    5:54.49  
  3 Orive, Katina             21 BABC-NE              5:55.75    6:02.14  
  4 Miskiv, Picabo P          21 #bsuswimanddive-NE   6:25.00    6:07.53  
  5 Shriner, Elena C          21 #wick-NE             6:42.33    6:46.48  
  6 Ells, Elizabeth E            #wick-NE             6:45.29    6:56.39  
 
Event 24  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucero, Jack S            20 BABC-NE              4:42.56    4:54.83  
  2 Rose, Jameson O           21 #bsuswimanddive-NE   5:00.49    5:05.78  
  3 Shover, Kaden             18 BABC-NE              5:05.56    5:08.08  
  4 Carlson, Sam M               #wick-NE             5:15.55    5:12.28  
  5 Micali, William A            #wick-NE             5:09.69    5:26.77  
  6 Stringfellow, Ryan J      21 #bsuswimanddive-NE   6:12.29    6:17.22  
 
Event 25  Women 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nie, Celine               19 BABC-NE                28.55      28.08  
  2 Grant, Abbie E            21 #bsuswimanddive-NE     28.69      29.09  
  3 Ector, Domonique Y           #wick-NE               28.47      29.65  
  4 Marmion, Jennifer         20 #bsuswimanddive-NE     32.25      31.66  
  5 Kent, Haleigh M           20 #bsuswimanddive-NE     30.93      31.99  
  6 Rogier, Katie             21 #bsuswimanddive-NE     39.60     x35.20  
  7 Spry, Alexis K               #wick-NE                  NT      35.22  
  8 Sterling, Katie A            #wick-NE               44.76      45.09  
 
Event 26  Men 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Damiecki, Alex P          20 BABC-NE                23.26      23.06  
  2 Santos, Giulian           19 #bsuswimanddive-NE     24.20      24.46  
  3 Cerny, Mike A             20 BABC-NE                25.10      25.59  
  4 Polakoff, Taras           18 BABC-NE                25.13      25.80  
  5 DiGiacomo, Alexander W       #wick-NE               23.97      26.16  
  6 Luu, Kevin                18 BABC-NE                26.61     x26.25  
  7 McDougall, Robert J       20 #bsuswimanddive-NE     25.41      26.28  
  8 Clark, Joseph B              #wick-NE                  NT      26.65  
  9 O'Connor, Benjamin        22 #bsuswimanddive-NE     26.39      26.98  
 10 Henderson, Eric M         19 #bsuswimanddive-NE     27.27     x27.74  
 11 Hughes, Christopher C        #wick-NE                  NT      27.89  
 12 Whalen, Gerard M             #wick-NE               27.21     x27.93  
 
Event 27  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amoroso, Tessa            21 BABC-NE               269.35     246.15  
 
Event 28  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Belinsky, Alexander P     20 #bsuswimanddive-NE    254.65     246.10  
  2 Danieli, Christopher M       #wick-NE              191.00     188.50  
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dudley, Elaine A             #wick-NE             2:12.69    2:18.81  
  2 Mailly, Jordan            18 BABC-NE              2:19.42    2:20.29  
  3 Ferrara, Julia            18 BABC-NE                   NT    2:28.52  
  4 Brennen, Amanda L         22 #bsuswimanddive-NE   2:27.62    2:29.75  
  5 Damphousse, Maddie E      20 #bsuswimanddive-NE   2:38.92    2:38.45  
  6 Charbonne, Renee             #wick-NE             2:36.27    2:38.51  
  7 Moneghan, Nicole E        20 #bsuswimanddive-NE        NT    2:42.42  
  8 Werra, Katie N            18 #bsuswimanddive-NE        NT   x2:42.77  
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Richard C          22 #bsuswimanddive-NE   1:58.48    2:00.48  
  2 McAlear, Quinn J          19 #bsuswimanddive-NE   2:07.12    2:06.78  
  3 Ferreira, Cameron J          #wick-NE             2:07.42    2:09.02  
  4 Mun, Kenny                21 BABC-NE              2:10.02    2:10.88  
  5 Grant, Alex H             21 BABC-NE              2:07.98    2:11.16  
  6 O'Brien, Connor           18 BABC-NE              2:11.10    2:11.81  
  7 Marino, Timucin M         19 #bsuswimanddive-NE   2:12.99    2:13.80  
  8 Clark, Matthew W             #wick-NE             2:10.64    2:14.08  
  9 Hebert, Andrew R          21 #bsuswimanddive-NE   2:19.02   x2:17.72  
 10 Johnson, Naveed K            #wick-NE             2:17.64    2:18.25  
 11 Nejame, Louis M           19 BABC-NE              2:25.79   x2:23.92  
 
Event 31  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bridgewater State University-NE  'A'              1:44.98    1:46.32  
     1) Coogan, Mackenzie L 18          2) Grant, Abbie E 21              
     3) Souza, Danielle M 21            4) Nolan, Haley B 21              
  2 Babson College-NE  'A'                            1:45.25    1:47.27  
     1) Rentovich, Tirza A 20           2) Gilbert, Olivia 20             
     3) Gowan, Nataliya 18              4) Nie, Celine 19                 
  3 Bridgewater State University-NE  'B'                   NT    1:53.52  
     1) Foster, Rebecca 22              2) Gagne, Julia 20                
     3) Damphousse, Maddie E 20         4) Meyrick, Jane 19               
  4 Norwich University-NE  'A'                        1:53.12    1:56.56  
     1) Hughes, Hannah E                2) Charbonne, Renee               
     3) Bowen, Raeann                   4) Ector, Domonique Y             
 
Event 32  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babson College-NE  'A'                            1:26.33    1:28.75  
     1) Dibbayawan, Lachlan 18          2) Damiecki, Alex P 20            
     3) Ojerholm, Ross 21               4) Posk, Mitch P 22               
  2 Bridgewater State University-NE  'A'              1:29.82    1:31.20  
     1) Santos, Giulian 19              2) Flaherty, Sean 19              
     3) Medina, Max M 22                4) McAlear, Quinn J 19            
  3 Norwich University-NE  'A'                        1:31.50    1:33.82  
     1) Greene, Austen K 19             2) Brock, Harrison P              
     3) Clark, Matthew W                4) DiGiacomo, Alexander W         
  4 Bridgewater State University-NE  'B'                   NT    1:34.59  
     1) Rose, Jameson O 21              2) McDougall, Robert J 20         
     3) Snowman, Bryceon R 19           4) O'Connor, Benjamin 22          
  5 Babson College-NE  'B'                                 NT    1:34.99  
     1) Luu, Kevin 18                   2) Shover, Kaden 18               
     3) Kershner, Adam J 21             4) Cerny, Mike A 20               
  6 Norwich University-NE  'B'                             NT    1:43.87  
     1) Hughes, Christopher C           2) Micali, William A              
     3) Whalen, Gerard M                4) Carlson, Sam M                 

Women
Babson 144, Bridgewater State 136
Babson 162, Norwich 96

Men
Babson 158, Bridgewater State 127
Babson 194, Norwich 88